אנחנו ב-RING מאמינים שהלימוד מתבצע דרך הידיים. משלב אחיזת העץ הגולמי ועד החלקת היד על קורות העץ לאחר ההתקנה, הידיים הן כלי הלימוד הטוב ביותר שלנו.
והידיים שלנו עתירות ניסיון הכולל תכנון וביצוע של פרויקטים רבים, כגון: גגות רעפים חשופי קורות, מבנים, פרגולות ובתים בבניה אקולוגית.

העבודה הידנית המסורתית שלנו, מאפשרת לנו להיות קשובים בכל עת לצרכים שלכם, להקפיד על כל הפרטים החשובים, ולאפשר לכם את הגמישות שאתם צריכים.

קצת על השורשים שלנו

שנות ה-60. אביו של מיכאל, דיוויד רינג עולה ארצה מארה"ב (אז עוד קראו לזה אמריקה), ונושא איתו מזוודה, כובע, ומסורת ארוכת שנים של אמנות עיבוד העץ – נגרות – המבוססת על טבעיות העץ ותכונותיו, ועל שיטות עיבוד מדויקות ומסורתיות, שהיו נהוגות לאורך מאות שנים.

חמוש בארגז כלי עבודה, מוטיבציה ובאהבה למקצוע, דיוויד מקים בגליל נגריה קטנה במושב יודפת, שלימים גדלה והפכה לאחת הנגריות המובילות בישראל "מגע של עץ".
את ילדותו מבלה מיכאל לצד אביו בנגריה, לומד ממנו (דרך הידיים כמובן) את רזי המקצוע, ונהנה מחופש פעולה מצד אביו, שנהנה לראות אותו מתנסה בכל כלי הנגרות.

לאחר השירות הצבאי, מיכאל ממשיך את תהליך ההתמקצעות שלו בנגריה, ולאחר זמן מה מצטרף לדודו בארה"ב, המתמחה בבניית ושחזור בתי עץ איכותיים, שם הוא מתאהב בבניית קונסטרוקציות ובתי עץ. בשנת 2004 הוא מצמיח שורשים משלו, ופותח באופן עצמאי את חברת RING, המתמחה בנגרות חוץ.

 

44

תכירו את RING

חברת RING פועלת בישראל כבר 15 שנים. במהלך התקופה צמחה RING, גדלה ופיתחה התמחות במספר תחומים, כגון בניית גגות עץ איכותיים, מיוחדים ומורכבים, בנייה מסורתית ובנייה אקולוגית.
RING ממשיכה לצמוח ולהתפתח גם בימים אלה, משתתפת בתערוכות והשתלמויות מקצועיות בתחום העץ ברחבי אירופה, ושומרת על קשר עם בעלי מקצוע מהתחום בחו"ל.
RING פועלת בבית המלאכה שלה במושב יודפת שבגליל, ובין יצירה אחת לשנייה, נהנית מאויר נקי ומשקט פנימי המאפשר לה ליהנות מתהליך היצירה.

העקרונות שלנו

* אנחנו מקפידים על הפרטים הקטנים. החיבורים, הנגיעות האמנותיות אחראים ל"קסם" שבתוצאה הסופית. לכן אין אצלנו קיצורי דרך. מה שעשוי כמו שצריך, יהיה טוב יותר, נכון יותר ויפה יותר.
* אנחנו מאמינים שעבודת צוות היא המפתח להצלחה של כל פרויקט.
* אנחנו מאמינים שעץ הוא חומר חם, וצריך להיות מטופל בחום. לכן כל פרויקט ופרויקט מטופל בתשוקה ובמסירות מוחלטת.
* אנחנו מקפידים על קשר פתוח עם הלקוח, שיאפשר בניית אמון, שיתוף בתהליכים וקבלת החלטות משותפת.
* אנחנו לא מתפשרים על איכות החומרים, המאפשרים לנו לתכנן ולבצע פרויקטים המחזיקים לשנים ארוכות.
מכיוון שהעץ שלנו נשאר איתכם, גם אנחנו לא הולכים לשום מקום, ונהיה כאן בשבילך תמיד לכל שאלה או בעיה.

 

9679

קצת על הצוות

הידיים (המחוספסות) שמאחורי העבודות: אנחנו ב-RING עוסקים כולנו יחד במלאכה, החל משלב הייצור הראשוני, ועד שלב ההרכבה הסופי. המשפחתיות, האווירה החמה והקשר הקרוב שלנו, הם אלה שמגדירים את RING.

מיכאל: הגזע של המשפחה. נושא על כתפיו את הניהול, התכנון והעיצוב של כל פרוייקט, וכמובן גם הביצוע.

איתי: השורש שלנו. מנהל הצוות, נגר בכיר. הרציני שבחבורה, שומר אותנו מחוברים לקרקע, מחזיק אותנו קצר, ודואג שהעבודה תבוצע כמו שצריך.

פלוריאן: ענף מרכזי. נגר בכיר, הגיע אלינו היישר מאוסטריה, דואג לחומרים הפיזיים (כל מה שקשור לעץ) ולחומרים הרוחניים (כל מה שקשור לצד הרגשי של הצוות). מסור, נאמן, מישהו להישען עליו. כמו עץ טוב.

פאבל: הרוח בצמרת. נגר צעיר, אחראי על כלי העבודה שלנו, וחשוב מכך – על המורל ומצב הרוח הטוב בבית. כישרוני, נמרץ, ומכין קפה איכותי, כמו נגר עם 20 שנות ניסיון.