כל פרויקט הוא ייחודי, עשוי בעבודת יד ומספר סיפור אחר.
לכן, אנחנו ב-RING ניפגש עם כל לקוח וכל אדריכל, נבין את הצרכים וההעדפות, נתאים את התכנון לפי הצורך ההנדסי, ונתאים את החומרים הנכונים ביותר עבורך ועבור האופי העיצובי המבוקש. לכן כל גג רעפים, כל פרגולה וכל בית יהיה שונה מרעהו..

936x772_05

החומרים

אנחנו יודעים שהאיכות של הפרויקט תלויה ישירות באיכות חומרי הגלם שלנו, ולכן הקפדה על איכות החומרים, עד לרמת הפרט הקטן ביותר, הוא כלל ברזל (בלי לפגוע בשום עץ) שמנחה אותנו לאורך כל הדרך.
איכות החומרים שלנו לא נוגעת רק לעץ. הצבעים שלנו יהיו על בסיס מים, לשמירה והגנה על העץ מפני מזג האוויר המקומי. הפרזול שלנו יהיה איכותי, אמין ובסטנדרטים הגבוהים ביותר האפשריים. חומרי הבידוד והאיטום שלנו יהיו מתקדמים בלבד, עם תקני בניה ירוקים. למחברי העץ אנחנו משתמשים בפינים מעץ אלון, המיועדים לחיבורי עץ מאסיביים ועמידים לאורך שנים, שאנחנו מייבאים באופן אישי מקנדה.

את מירב העצים אנחנו קונים ב "עץ ועצה", המחסן הגדול בארץ לעץ אשר מחזיק את מיטב חומרי הגלם ובמלאי נרחב והיחידי בארץ בעל תקן ירוק FSC שמוודא שכול העצים גדלו ביערות גידול מפוקחים.
עץ ועצה הם למעשה יותר מספק עבורנו, יש לנו קשר הדוק ורצוף, יחד אנו נוסעים לתערוכות עץ ובניה בינלאומיות בחו"ל, מקיימים התייעצויות מקצועיות ומרחיבים את מעגל הידע שלנו אודות החומרים הטובים והמתאימים ביותר לייבוא לצרכים שלנו ולקידום ענף הבנייה בעץ בישראל.

936x772_2

תכנון

עץ חזק מתחיל בשורשים חזקים. התכנון הוא שורש היצירה שלנו, ולכן אנחנו ב-RING, מקפידים לנהל תהליך תכנון מדויק ומקיף, החל מרמת התכנית האדריכלית השומרת על קו אישי וייחודי, דרך קביעת גודל וחתך הקורות, סוגי החיבורים, שכבות הגג, הצבע וכל שאר האלמנטים שיעניקו לפרויקט שלכם את האופי והייחודיות שהוא ראוי לו.
רק הקפדה ב"שורשים" בתהליך התכנון, תוביל לעבודה איכותית ולפרויקט שונה וייחודי, בעל עמידות ואורך חיים גבוהים, בידוד מושלם, והתאמה נכונה לסגנון הבית ולטעמכם.
כשאנחנו ב-RING יושבים לשולחן השרטוטים, אנחנו שומרים על מספר ערכים שמנחים אותנו:
אסתטיקה, כי מעבר לנוחות היומיומית, חשוב לנו שתיהנו מהתוצאה הסופית.
פרקטיקה, כי בסופו של דבר, לכל חלום יש דרך, ומטרת תהליך התכנון שלנו היא למצוא את הדרך היעילה והמעשית ביותר להגשים את חלום הפרויקט שלכם.
התאמה לסביבה, כי הפרויקט היפה והמושקע ביותר ייראה במיטבו רק כשידבר "באותה שפה" עם סגנון הבית והסביבה שלו.
התאמה ללקוח, כי בסופו של דבר הפרויקט אמור לשרת את הצרכים שלכם, וכדי שזה יקרה, חייבים לקבל את ההחלטות הנכונות כבר בשלב התכנון.

ייצור

בבית המלאכה יבוצעו כל ההכנות לפרויקט, בתנאים האופטימאליים שיאפשרו לנו לתכנן, לחתוך, להכין את המחברים ולהשיג את רמת הגימור איכותית ביותר.
למעשה, אנחנו מבצעים בבית המלאכה את כל הפעולות, כולל הגימורים, כאשר שלב ההרכבה / ההתקנה באתר, הוא השלב היחיד שמבוצע מחוץ לבית המלאכה.